Vrstvený plast
Nejlevnější způsob výroby firemní tabulky je vyrytí do vrstveného plastu. Tyto však nemají na venkovních povětrnostních podmínkách dlouhou životnost - nejsou odolné UV záření a časem blednou. Existují však i materiály, které odolné vůči UV záření jsou, jejich barevná škála však není tak široká. Na použití v interiéru vrstvený plast vhodný je. Orientační cena za zhotovení tabulky A4 je cca Kč 640,- bez omezení počtu znaků nebo řádků.
Eloxovaný dural
Jedná se o duralový plech s povrchovou úpravou eloxováním. Tabule jsou odolné proti UV záření a běžným venkovním povětrnostním podmínkám. Barvy: zlatá, stříbrná /lesklá i matná/, černá, zelená, modrá, červená, bronzová /jen matné/. Nejvíce používaný je však povrch imitace broušeného nerezu. Vygravírovaná písmena nebo loga je možno vybarvit jakýmkoli barevným odstínem. Případně lze popis provést laserem /výsledná grafika bude vždy bílá/. Orientační cena za zhotovení tabulky A4 ve stříbrné barvě bez omezení počtu znaků nebo řádků - cca 1.550,- Kč.
Mosaz leštěná nebo broušená, příp. patinovaná
Na venkovní použití je vhodné opatřit vrstvou ochranného laku. V současné době však tento materiál nahradilo používání eloxovaného duralu zlatého lesklého. Mosazné tabule je lépe z hlediska trvanlivosti vzhledu upravit patinou. Orientační cena za zhotovení tabulky A4 s povrchovou úpravou lakováním - cca Kč 2.150,- Kč.
Dřevo
Nejlépe buk, dub nebo jiné tvrdé dřevo, které je možno dále mořit, lakovat atd.
Plastická grafika
Možno vyrobit ze všech výše uvedených materiálů a jejich kombinací
Popisy budov a kanceláří
Možno použít - běžné typy nabízených "skládaček" - jsou variabilní, ale poskytují jen určitý rozsah rozměrových variací. Texty jsou většinou vygravírovány do plastových nebo duralových lišt. - zhotovené "na míru" - libovolný rozměr i členění popisů, které jsou vygravírovány do lišt z vrstvených plastů, kovů /elox, dural, mosaz/ a následně vybarveny. Tyto jsou trvanlivější, ale případná obměna textů je nákladnější Tímto způsobem lze označit kanceláře, vstupní haly, chodby atd.